Modne gadżety do łazienki

Modne gadżety do łazienki

Powiedzmy sobie wprost: wszyscy uwielbiamy gadżety. Nie ważne czy są to nowe elektroniczne urządzonka, fantazyjne elementy ubioru czy coś, co po prostu stoi i fajnie wygląda. Jednak do tej pory jedno z pomieszczeń w naszych domach było ich pozbawione. Chodzi oczywiście o łazienkę.

Była taka jak zawsze: funkcjonalna, schludna, ale przede wszystkim nudna. Teraz także to może ulec zmianie. Zacznijmy od stosunkowo najtańszych „udziwnień”. Lubimy śpiewać pod prysznicem? Proszę bardzo, teraz możemy kupić gąbkę do mycia w kształcie mikrofonu. Nasz korek do odpływu jest stary, czarny i nijaki? Teraz możemy go zastąpić korkiem z wyciągniętą w górę ręką, który do złudzenia przypomina tonącą osobę. Wszyscy czasem mamy problem z wyciśnięciem pasty do zębów z tubki, teraz zajmie się tym specjalna wyciskarka, która rolując tubkę zapewni nam łatwy dostęp do tego, jakże potrzebnego, środka czystości.

Idźmy dalej. Pod prysznicem przyszedł nam do głowy genialny pomysł, ale czujemy, że zaraz zniknie on wraz z wodą w odpływie. Taka sytuacja się nie powtórzy, jeżeli zakupimy wodoodporny notes przystosowany do powieszenia w kabinie prysznicowej. Skoro już jesteśmy przy prysznicu, może czas wymienić zasłonkę na taką z motywem dwóch krwawych odcisków dłoni? Efekt jak z Hitchcocka murowany, tym bardziej, że do kompletu możemy dokupić dywanik z krwawymi śladami stóp.

Jeżeli to nas nie satysfakcjonuje, możemy zainwestować w nakładkę LED na kran lub prysznic, dzięki czemu umyjemy ręce zabarwioną na czerwono lub niebiesko wodą. Ten pomysł się nam spodobał? Możemy pójść dalej i zamontować w wannie dyskotekową lampę, która zamieni naszą kąpiel w dancing rodem z lat 70. Rozświetlona w ten sposób woda to rzecz niezwykle przyjemna dla oka.

Jak widać możliwości jest wiele i ogranicza nas niemal jedynie nasza wyobraźnia. Wciąż pojawiają się nowe tego typu gadżety, które nawet najnudniejszą łazienkę zamienią w ciekawe, pełne niespodzianek pomieszczenie.

Zostaw komentarz: "Modne gadżety do łazienki"